publikoval Jana Chlebovská    |    05.01.2016

Den otevřených dveří - 8. 1. 2016

Den otevřených dveří se koná v pátek 8. 1. 2016 od 15 hodin.

- pro obory Předškolní a mimoškolní pedagogika a Pedagogické lyceum probíhá DOD v budově školy na Jiráskova 841/1a, součástí je možnost vyzkoušet si ověření talentu nanečisto (obor Předškolní a mimoškolní pedagogika)

- pro obor Zdravotnický asistent probíhá DOD v budově školy na Husovo náměstí 1.

V případě, že máte zájem o více oborů, budete mít možnost prohlédnout si obě budovy a získat tam i potřebné informace.

53-41-M/01 Zdravotnický asistent (30 přijímaných uchazečů)

-        zakončeno maturitní zkouškou

-        připravuje pro odbornou práci ve zdravotnických zařízeních

-        absolventi najdou uplatnění v praxi, nebo mohou pokračovat studiem (VŠ, VOŠ)