publikoval Jana Chlebovská    |    06.01.2013

Dívčí pěvecký sbor Ars Voce oslavil koncertem desetileté výročí

Krnov (FOTO) - Předvánoční čas si vybral dívčí pěvecký sbor Ars Voce ze Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy Krnov pro koncert k uspořádání koncertu při příležitosti desetiletého výročí svého založení. Mezi gratulanty, kteří dirigentu Kamilu Trávníčkovi, korepetitorce Šárce Richterové a děvčatům přišli 19. prosince 2012 popřát, byla kromě jiných i místostarostka Krnova Renata Ramazanová. Na pódiu vystoupila se svým hudebním přáním také cimbálová muzika Cvilíňa z krnovské základní umělecké školy a vystoupili  v komorním zpěvu i Jiří Krušina a Robert Bortl.

Fotoreportáž ze slavnostního koncertu najdete na http://www.studio-sta.cz/products/divci-pevecky-sbor-ars-voce-oslavil-koncertem-desetilete-vyroci/.

Studio STA o.s. | www.studio-sta.cz
Autor: Radek Vráblík