publikoval Mikuláš Peths    |    02.07.2015

Kulturní Praha

Ve dnech 15. – 17. června 2015 se uskutečnila exkurze Kulturní Praha, které se zúčastnily zájemkyně ze 3.A a 1.C. Kromě již klasických památek, jako jsou Staroměstské náměstí, Hrad, Malá Strana, Karlův most aj., jsme se podívali do Národního divadla, Klementina, Modrého pokoje Jaroslava Ježka a Stavovského divadla. Ve volném čase jsme vyjeli i na Petřín a prošli se po Václavském náměstí. Děvčatům se nejvíce líbilo představení Naši furianti v Národním divadle. Na základě svých dojmů dívky sestavily prezentaci a fotodokumentaci promítly ve třídě.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.

Mgr. Šárka Drobná, Mgr. Šárka Neugebauerová