publikoval Jana Chlebovská    |    29.03.2013

Město ocenilo pedagogy ke Dni učitelů

Město Krnov ocenilo pedagožku Mgr. Jitku Chaloupkovou

Krnov - Město Krnov každoročně oceňuje několik pedagogických pracovníků, kteří působí anebo působili v místních školských zařízeních. Tentokrát si ocenění převzalo celkem čtrnáct učitelů. Mezi nimi byla i naše pedagožka Mgr.  Jitka Chaloupková. Slavnostní akt na krnovské radnici se uskutečnil na Den učitelů ve čtvrtek 28. března.

Jitka Chaloupková
Na ocenění byla navržena Střední pedagogickou školou a Střední zdravotnickou školou v Krnově za mimořádně vynikající pedagogické výsledky v pedagogické práci. Téměř třicet let vychovává paní Jitka Chaloupková žáky krnovských škol ke zdravému životnímu stylu, k pravidelnému tělesnému pohybu, k ohleduplnosti k přírodě. Dělá to s lehkostí a samozřejmostí naprosto nebývalou. Přirozeným důsledkem její práce koordinátora environmentální výchovy je členství s republikové organizaci M.R.K.E.V., získání titulu Ekoškola, spolupráce s odborem životního prostředí městského úřadu v Krnově, organizace velkých akcí na konci kampaní Krnov – město stromů; město mezi řekami; město v pohybu. Kolegové i žáci oceňují její smysl pro humor, životní nadhled a velkorysost.

Více zde: http://www.studio-sta.cz/products/na-krnovske-radnici-ocenili-pedagogicke-pracovniky/
                                                                                                                                                  Studio STA o.s. | www.studio-sta.cz
                                                                                                                                                  Autor: Radek Vráblík