publikoval Jana Chlebovská    |    09.12.2013

Mikuláš čekal za dveřmi

Jako každoročně se žákyně a žáci naší školy podíleli na přípravě a realizaci Mikulášských besídek pro děti mateřských školek a družin. Ve své režii to letos měly žákyně 2. ročníku oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

5. prosince žákyně naplnily předvánoční atmosférou i dětské oddělení v nemocnici Krnov a potěšily dětské pacienty na JIP i na všech pokojích svými písněmi a nadílkou. Drobným tvořením pak zabavily  děti i s maminkami u stolečků.

6. prosince navštívily žákyně Armádu spásy, kde zahrály pohádku ,,Živý Betlém“ a společně si zazpívaly vánoční koledy. A i tady v závěru přišel Mikuláš s nadílkou.

Téhož dne dvě skupiny žákyň potěšili i děti na ZŠ a MŠ v Úvalně, kde jako každoročně zahájily Mikulášskou besídku divadelním představením, pokračovaly drobnými hrami a soutěžemi a netrpělivě očekávaly společně s dětmi a učitelkami příchod Mikuláše.

Fotografie naleznete v galerii.