publikoval Mikuláš Peths    |    29.05.2016

Noční maratón v psaní na počítači – 5. ročník - výsledky

Ve dnech 22. a 23. března 2016 se uskutečnil 5. ročník školního nočního maratónu v psaní na počítači. Maratón byl určen pro všechny studentky a studenty, kteří vytvořili pětičlenná družstva.

Sraz účastníků byl 22. března od 17:00, v 18:00 se začalo soutěžit. Maratónu se zúčastnilo 15 družstev. Soutěž skončila ráno 23. března v 6:00 hodin a v 6:30 bylo vyhlášení výsledků.

Soutěžící zápolili mezi sebou u počítačů a potom se jako jeden velký celek střetli v tělocvičně s žáky ze SOŠ dopravy a cestovního ruchu v Krnově. Tady naši studenti hájili čest školy ve vybíjené. Po litém boji, který trval téměř 2 hodiny, skončilo zápolení nerozhodně. Bylo to příjemné zpestření nočního pobytu ve škole. Všichni se pořádně probudili a s vervou pokračovali u počítačů.

Na prvních třech místech se umístila tato družstva, která si odnesla diplomy a drobné dárky:
1. místo - VANDALOVÉ
2. místo - BERUŠKY
3. místo - ČTYŘI A PŮL ŽEN.

Celou noc se o soutěžící starali a dohlíželi na ně Alena Kočí a Petr Olchawski, na přípravě se podílel Mikuláš Peths.

Alena Kočí

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii a video na YouTube.

SOUBORY KE STAŽENÍ