publikoval Mikuláš Peths    |    27.02.2016

Noční maratón v psaní na počítači - 5. ročník

Ve dnech 22. a 23. března 2016 se uskuteční 5. ročník školního nočního maratónu v psaní na počítači. Maratón je určen pro všechny studentky a studenty, kteří vytvoří pětičlenná družstva. Účastníci budou mít ve středu 23. března volno, a tedy prodloužené prázdniny :)

Sraz účastníků bude 22. března od 17:00 do 17:30, od 18:00 začínáme soutěžit. Soutěž skončí ráno 23. března v 6:00 hodin.

Ráno v 6:30 h bude vyhlášení výsledků a pak se všichni rozejdou domů.

Celou noc se o soutěžící bude starat a dohlížet na ně Alena Kočí.

Účastníci se vybaví jídlem, pitím a cukrovinkami na celou noc, spacákem nebo dekou, případně polštářkem. Všichni budou mít možnost si ohřát v mikrovlnné troubě v kuchyňce jídlo nebo si uvařit čaj nebo kávu.

V noci čeká všechny soutěžící setkání se studentkami a studenty ze SOŠ dopravy a cestovního ruchu v Krnově. V tělocvičně proběhne v noci jedna hodina soutěží mezi školami.

Zájemci se přihlásí prostřednictvím přihlášky u Aleny Kočí osobně nebo elektronicky na adrese kocialen@seznam.cz do 14. 3. 2016.

Aby se maratón uskutečnil, je třeba, aby se přihlásilo alespoň pět družstev. Maximální počet družstev je stanoven na 12.
Z každé třídy čtvrtého ročníku může být přihlášeno pouze jedno pětičlenné družstvo.