publikoval Mikuláš Peths    |    09.03.2015

Noční maratón v psaní na počítači – 4. ročník

Ve dnech 31. března a 1. dubna 2015 se uskuteční 4. ročník školního nočního maratónu v psaní na počítači. Maratón je určen pro všechny studentky a studenty, kteří vytvoří pětičlenná družstva. Účastníci budou mít ve středu 1. dubna volno, a tedy prodloužené prázdniny :)

Sraz účastníků bude 31. března od 17:00 do 17:30, od 18:00 začínáme soutěžit. Soutěž skončí ráno 1. dubna v 6:00 hodin.

Ráno v 6:30 h bude vyhlášení výsledků a pak se všichni rozejdou domů.

Celou noc se o soutěžící budou starat a dohlížet na ně Alena Kočí a Mikuláš Peths.

Účastníci se vybaví jídlem, pitím a cukrovinkami na celou noc, spacákem nebo dekou, případně polštářkem. Všichni budou mít možnost si ohřát v mikrovlnné troubě v kuchyňce jídlo nebo si uvařit čaj nebo kávu.

V noci čeká všechny soutěžící setkání se studentkami a studenty ze SOŠ dopravy a cestovního ruchu v Krnově. V tělocvičně proběhne v noci jedna hodina soutěží mezi školami.

Zájemci se přihlásí prostřednictvím přihlášky u Aleny Kočí osobně nebo elektronicky na adrese kocialen@seznam.cz do 22. 4. 2015.

Aby se maratón uskutečnil, je třeba, aby se přihlásilo alespoň pět družstev.