publikoval Mikuláš Peths    |    26.04.2017

Ochutnávka dobrot z místních a sezónních potravin

V pátek 7.4 jste mohli ochutnat dobroty z místních a sezonních potravin (fialky, medvědí česnek, mléko z farmy, čaj z kopřiv a bylinek....). Kdo  o velké přestávce přišel, pochutnal si.  Dobroty připravily studentky z 1.A a 1.C podle vlastních receptů, v rámci projektu Menu pro změnu. Kdo to nestihl, bude mít ještě možnost v červnu.

Zároveň příchozí mohli vyplnit kvíz k dané problematice, který připravili studenti 2.A. Z vyplněných kvízů jsme vylosovali 4 studentky, které dostanou drobnou cenu při ukončení projektu. Byly to tyto studentky: Katka Poppová - 1.B, Katka Šotolová, Nikol Kožíšková,Klára Smičková - 1.C.

Recepty a pozvánky na další akce najdete na nástěnce u hlavního vchodu na Jiráskové ulici.

Fotky z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Jitka Chaloupková