O ŠKOLE

ANKETA

Byli byste rádi, aby ve škole zvonilo na přestávky?
 
89%
 
7%
 
2%

ODKAZY

Vyhledávání

Loading

PARTNEŘI





Ústav pro studium totalitních režimů
AtlasŠkolství - kam na střední školu
Pracovní veletrh Profesia Days

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    07.11.2016

Třídní schůzky

Srdečně Vás zveme na třídní schůzky, které se konají v pátek 11. 11. 2016  v době od 15 hodin do 17 hodin.

V níže uvedeném přehledu  naleznete:
      - v případě třídních učitelů - číslo třídy, ve které budou schůzky tříd probíhat a dále číslo kabinetu, kde můžete
         učitele následně zastihnout
      - v případě ostatních učitelů - čísla kabinetů, kde na Vás budou čekat.

Budova - Jiráskova 841/1a    
Jméno učitele Číslo kabinetu Třídní učitel  
Bultasová Andrea, Mgr. P 112    
Búryová Jana, Mgr. P 310    
Chlebovská Jana, Mgr. P 204    
Chumchal Jan, Mgr. P 108   přítomen od 15.20
Crháková Šárka, Mgr. P 201    
Drobná Šárka, Mgr. P 212 P 210 (4.A/PMP)  
Glatter Rudolf, Mgr. P 310 P 307(2.B/PEL)    
Hlávková Dalimila, Mgr. P 311    
Hrubá Kateřina, Mgr. P 112 P 306 (1.B/PEL)  
Chaloupková Jitka, Mgr. P 220 P 105 (2.A/PMP)  
Jendřejková Petra, Mgr. P 311    přítomna do 16.15
Kočí Alena, Ing.     nepřítomna - zastupuje Peths Mikuláš, Ing.
Košuličová Hana, Mgr. P 201    
Kročilová Marcela, Mgr. P 108    
Kusová Stanislava, PhDr. P 212    
Kutálková Jaroslava, Mgr. P 220 P 104 (1.A/PMP)  
Neugebauerová Šárka, Mgr. P 112    
Opršalová Dagmar, Mgr. P 108    
Pavelková Helena, Mgr. P 212    
Peths Mikuláš, Ing. P 203    
Poloniová Eva, RNDr. P 310    
Polášková Svatava, Mgr. P 108    
Ramazanová Renata P 108    
Rožanská Martina, Mgr. P 303    
Řezáčová Lenka, Mgr. P 312 P 209 (4.B/PEL)  
Severinová Petra, Mgr. P 102    
Sofianidis Sawas, Ing. P 006 P 202 (3.A/PMP)  
Sekanina Petr, Mgr. P 006 P 305 (3.B/PEL)  
Steninger Ladislav, PaedDr. P 303    
Trávníčková Naděžda, Ing. P 312   přítomna od 16.00
Trávníček Kamil, Mgr. P 108   přítomen od 16.00
Wroblová Iveta, Mgr.     nepřítomna

Budova - Husovo náměstí 1  
Jméno učitele Číslo kabinetu Třídní učitel
Baťková Aneta, Mgr. Z 03 Z 25 (2.C/PMP/ZA)
Boháčová Soňa, Mgr. Z 19 Z 16 (3.C/PMP/ZA)
Holečková Šárka Z 03  
Kovářová Alena, Mgr. Z 03  
Kováčová Lenka, Mgr. Z 03 Z 18 (1.D/ZA)
Kolomazníková Hana, Mgr. Z 03  
Neugebauerová Martina, Mgr. Z 29 Z 26 (4.D/ZA)
Olchawski Petr, Mgr. Z 13  
Šimůnková Iveta, Mgr. Z 03  
Váňová Michaela, Mgr. Z 03