publikoval Mikuláš Peths    |    08.12.2014

Vánoční koncert Ars Voce

Vážení přátelé, kamarádi a věrní posluchači Dívčího pěveckého sboru Ars voce,

Vánoční koncert Ars voce 2014, který se koná 16. 12. 2014 a je podpořen z rozpočtu Města Krnova, je skutečně obsazený do posledního možného místa. Stalo se tak, téměř jako u hvězd pop-music, během jednoho dne. Velice nás těší zájem, který nám již dlouhá léta projevujete. V letošním roce jsme se po mnoha letech rozhodli Vánoční koncert opět uskutečnit v Koncertní síni sv. Ducha v Krnově. Chceme navázat na vše dobré co sbor během 12 let dokázal, a tak začínáme tam, kde to všechno začalo.

Děkujeme za vaše pochopení, neutuchající přízeň a pokud nás chcete v tomto roce ještě slyšet, srdečně vás všechny zveme na Vánoční koncert do Města Albrechtic, který se uskuteční 29.12. 2014 v 16.00 hod. v místním kostele. Jako host vystoupí paní Ilona Kaplová, sólistka Slezského divadla v Opavě.

S úctou Mgr. Kamil Trávníček, umělecký vedoucí a sbormistr DívPs Ars voce.

ars_voce.jpg