publikoval Jana Chlebovská    |    10.12.2013

Vánoční koncert Ars voce netradičně

Od začátku školního roku musí pěvecký soubor Ars voce překonávat řadu překážek, ale to neubírá nic na zápalu, obětavosti a nadšení sbormistra i sboristek. Proto se i letos můžeme těšit na vánoční koncert, který proběhne netradičně. Pěvecký sbor vystoupí jako host Dechového orchestru mladých Krnov. Nejen pro příznivce obou hudebních těles je tak připraven mimořádný předvánoční zážitek. Nenechte si jej ujít, přijďte se zaposlouchat v sobotu 21. 12. 2013 v 17 hodin do Městského divadla Krnov.

Za práci sboru a reprezentaci školy patří poděkování sbormistru Mgr. Kamilu Trávníčkovi, všem členkám sboru a Městu Krnov a Sdružení rodičů, kteří činnost sboru podporují finančně.