ARS VOCE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

Loading

PARTNEŘI


Ústav pro studium totalitních režimů

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    21.12.2016

Ars voce ve víru koncertů

Dívčí pěvecký sbor Ars voce, pod vedením sbormistra Mgr. Kamila Trávníčka, společně s DPS Voices a DPS Voice, sbormistryně Ilony Tiché a sbormistra Mgr. Tomáše Mičky vystoupil v pátek 16.12. 2016 na Adventním koncertu v Zátoru ve zcela zaplněném místním kostele. Z dlouhého potlesku a usměvavých tváří místních posluchačů bylo zřejmé, že právem patří mezi sborovou špičku nejenom našeho města. Jejich sborové umění pak vyvrcholilo dvěma neděleními koncerty 18.12.2016 v Koncertní síni Sv. Ducha v Krnově společně s CM Cvilíňa, pod vedením uměleckého vedoucího Jiřího Dorosiňski. Původně plánovaný koncert byl během dvou dnů vyprodán a museli tak přidat ještě jeden po sobě jdoucí koncert. Zaplněná koncertní síň byla zcela určitě vrcholem krnovských adventních koncertů.

Oba soubory DívPS Ars voce a CM Cvilíňa, včetně Dechového orchestru mladých Krnov, patří určitě mezi to nejlepší, co naše město má a čím se může pochlubit. Potěšující je také fakt, že se sbor nebojí spolupracovat se soubory místní ZUŠ Krnov. Pro občany našeho města tak vznikají zajímavé umělecké projekty.  Bohatá činnost sboru by nebyla možná bez finanční podpory města Krnov.

Další informace, fotografie, videa i ohlasy naleznete na facebookových stránkách Ars voce zde nebo ve fotogalerii.

http://krnov.cz/assets/File.ashx?id_org=7455&id_dokumenty=18406
 

 

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292