DofE (Duke of Edinburgh’s International Award)

naposledy upravil Mikuláš Peths    |    04. 02. 2024
DofE (Duke of Edinburgh’s International Award) je výzva pro každého od 14 do 24 let, díky které se donutíš na sobě pravidelně pracovat. Zapoj se a vyber si dovednost, pohyb a dobrovolnictví, kterým se chceš hodinu týdně věnovat. Na závěr tě čeká dobrodružná expedice s kamarády.

Pokud chceš vědět o o DofE více, tak klikni na tento odkaz (https://dofe.cz/) nebo nás kontaktuj:

E-mail: dofe@spgs-szs.cz
instagram: @dofe_spgsszs_krnov

Nebo můžeš přijít rovnou za paní učitelkou Mgr. Ivetou Wrobelovou (kabinet H 19 nebo J 112).

dofe-(1).png