ARS VOCE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI


Ústav pro studium totalitních režimů

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    06.12.2015

As voce a Den diabetu

14. listopad je vyhlášený jako Den diabetu. V Krnově se na tuto problematiku rozhodla upozornit benefičním koncertem  diabetologická ordinace MUDr. Tomáše Edelsbergera.

Kromě hudebního tělesa Edelband  vystoupili na koncertě slovenská zpěvačka S. Martausová a saxofonista M. Žáček, chorvatský zpěvák M. Šeparovič, flétnový soubor 4flet, dixieland Jazzsle, Big Band, dívčí sbor Ars voce a řada dalších. 

Den diabetu, který se letos konal již po páté je velmi oblíbeným setkáním diabetiků, jejich rodin, zdravotníků a všech dalších návštěvníků koncertu v hledišti a propojením profesionálních i amatérských hudebních uskupení na jevišti. Za výtěžek z koncertu budou zakoupeny pomůcky pro diabetiky, např. hole pro severskou chůzi nebo proužky na měření cukru.

Činnosti dívčího sboru Ars voce je podporována z dotace města Krnova určené na Podporu pravidelné činnosti dětí a mládeže na území města.
Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292