publikoval Jana Chlebovská    |    24.01.2016

Hudební festival Krnov 2016

Hudební setkání žáků a studentů středních a vyšších odborných škol pedagogických a jejich vyučujících proběhne po čtyřech letech opět v Krnově. Ve dnech 9. 2. - 11. 2. 2016 SPgŠ a SZŠ přivítá soutěžící z celé republiky, kteří si poměří své hudební síly ve sborovém, komorním i sólovém zpěvu a v sólové i komorní hře na různé hudební nástroje.

Hudební festival Krnov 2016 se v letošním roce koná pod záštitou starostky města PhDr. Mgr. Jany Koukolové Petrové a je finančné podpořen MInisterstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Městem Krnov a Moravskoslezským krajem.

Plakát i podrobnější časový harmonogram třídenního setkání si můžete prohlédnout v níže přiložených dokumentech.

Lístky na závěrečný koncert vítězů v ceně 50,- Kč je možné si zakoupit u V. Huly (hula@spgs-szs.cz, 554 637 470554 637 470).

SOUBORY KE STAŽENÍ