JÍDELNA

naposledy upravil Mikuláš Peths    |    08. 08. 2017
Aktuální jídelníček naleznete na adrese http://jidelna.spgs-szs.cz, kde si můžete rovněž zvolit, přihlásit či odhlásit stravu.

Přihlašovat stravu, volit ze dvou jídel i odhlašovat stravu můžete:
  • online na http://jidelna.spgs-szs.cz
  • pomocí terminálu umístěného v prostorách školní výdejny na Husovo náměstí 1
  • mailová adresa jidelna@spgs-szs.cz slouží pouze pro zaevidování nových strávníků
Pravidla:
  • přihlašovat a odhlašovat stravu si můžete kdykoliv v průběhu měsíce vždy do 10 hodin předchozího dne
  • k prvnímu přihlášení potřebujete:
    • číslo strávníka jako jméno – (variabilní číslo vašich plateb), najdete ho také vedle svého jména při přihlášení na terminálu ve výdejně (volba stravy)
    • heslo vám bude sděleno ekonomkou školy p. Konečnou
  • po prvním přihlášení budete vyzváni ke změně hesla, které je nutné změnit, proveďte a zadejte i svůj funkční mail pro případ ztráty hesla
Stravu je možné uhradit na účet školy (5537771/0100), složenkou či inkasem. Variabilní symbol je čtyřmístné evidenční číslo strávníka. Strava se hradí vždy na daný měsíc do 15 dne. (Viz níže.)

K odebírání stravy potřebujete čip, který současně slouží pro vstup do obou budov školy a ubytovaným žákům i pro vstup do domova mládeže (Hlubčická 2). Čip Vám byl/bude vydán oproti záloze na sekretariátu u sekretářky školy p. Najbrtové. Před jeho použitím pro odebírání stravy je nutné tento čip zaktivovat u ekonomky školy p. Konečné.

Způsob odebírání stravy:

Strava se vydává ve školní výdejně dle stanovené výdejní doby. Oběd bude vydán pouze s čipem. Odebírání stravy do jídlonosičů je zakázáno.

Jak zaplatit za stravu:
  • Složenkou
  • Trvalým příkazem:
      Variabilní symbol: číslo strávníka
      Částka k úhradě: 630,-Kč
      Splatnost: do 15 dne daného měsíce
      Období: září – červen
  • Inkasem - viz příloha Souhlas k inkasu - obědy
Kontaktní osoba – ekonom školy: Šárka Končená (konecna@spgs-szs.cz, tel. 554 615 442).

SOUBORY KE STAŽENÍ