publikoval Mikuláš Peths    |    20.03.2017

Noční maratón v psaní na počítači - 6. ročník

Ve dnech 11. a 12. dubna 2017 se uskuteční 6. ročník školního nočního maratónu v psaní na počítači. Maratón je určen pro všechny studentky a studenty, kteří vytvoří pětičlenná družstva. Účastníci budou mít ve středu 12. března volno, a tedy prodloužené prázdniny :)

Sraz účastníků bude 11. dubna od 17:00 do 17:30, od 18:00 začínáme soutěžit. Soutěž skončí ráno 12. dubna v 6:00 hodin.

Ráno v 6:30 h bude vyhlášení výsledků a pak se všichni rozejdou domů.

Celou noc se o soutěžící bude starat a dohlížet na ně Alena Kočí.

Účastníci se vybaví jídlem, pitím a cukrovinkami na celou noc, spacákem nebo dekou, případně polštářkem. Všichni budou mít možnost si ohřát v mikrovlnné troubě v kuchyňce jídlo nebo si uvařit čaj nebo kávu. Doporučuji všem pohodlné oblečení a pro noční soutěž ve vybíjené také sportovní oblečení a sportovní obuv.

V noci čeká všechny soutěžící setkání se studentkami a studenty ze SOŠ dopravy a cestovního ruchu v Krnově. V tělocvičně proběhne v noci soutěž ve vybíjené mezi školami.

Zájemci se přihlásí prostřednictvím přihlášky u Aleny Kočí osobně nebo elektronicky na adrese kocialen@seznam.cz do 4. 4. 2017.

Aby se maratón uskutečnil, je třeba, aby se přihlásilo alespoň pět družstev. Maximální počet družstev je stanoven na 12. Pro čtvrté ročníky platí, že se může z každé třídy přihlásit jen jedno družstvo.