publikoval Jana Chlebovská    |    28.09.2014

Projekt "Zachraň (si) život"

Ve dnech 1. - 3. října 2014 bude na naší škole realizován česko-polský projekt „Zachraň (si) život“ podpořený z OPPS ČR-PR, Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd. Projekt má podpořit a prohloubit vzájemnou spolupráci a komunikaci mezi našimi a polskými studenty, našimi i jejich učiteli a stejně tak mezi naší školou a Sdružením všeobecně vzdělávacích škol v Głubczycích. Během třídenního setkání studentů z Polska a našich zástupců (2. D/ZA) budou studenti prezentovat odborné prezentace na téma zdravotní péče a záchranářství, společně tvořit edukační videa s tématikou poskytování první pomoci, navštíví ale také lázně Jeseník i jeskyně Na Pomezí a čekají je také hry k odbourání jazykových bariér. Už teď se můžete těšit na záznamy ze společného pobytu, které budou zveřejněny na našich webových stránkách.
Program viz přiložený plakát.

SOUBORY KE STAŽENÍ