publikoval Jana Chlebovská    |    04.12.2013

Slavnostní vyhlášení a předání cen

Dne 4. 12. 2013 byly na Městském úřadě Krnov za přítomnosti starostky města Aleny Krušinové a ředitele pobočky ČSOB Krnov Václava Gavlase slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže „Navrhni svou bankovku nebo minci“. Za naši školu byli odbornou komisí navrženi a oceněni tito žáci:

1. místo Aneta Loučanská za bankovku s názvem 1 Life v hodnotě 1 Life
2. místo Filip Štelmak za bankovku s názvem Nohavica v hodnotě 300 Kč
3. místo Adéla Tošenovská za bankovku s názvem Křováci v hodnotě 10 M

Cena starostky města byla udělena Petře Levákové za bankovku s názvem Polibky v hodnotě 1 000 polibků a cena ředitelky školy Anetě Gurové za bankovku Banka Flora v hodnotě 5 000 Kč.

Velká slova uznání si ale vysloužily všechny práce našich žáků za jejich nápady, zpracování i vtip. Práce si můžete prohlédnout během prosince v prostorách městského úřadu a v lednu v budově banky ČSOB Krnov. Poděkování patří všem zúčastněným žákům a také pedagogům Martině Rožanské a Ladislavu Steiningerovi.

Fotografie z vyhlášení byly doplněny do galerie.