publikoval Jana Chlebovská    |    21.06.2013

Ars voce - Světlo za Lidice

Pěvecký sbor Ars voce pod vedením sbormistra Mgr. Kamila Trávníčka byl vybrán jako reprezentant Moravskoslezského kraje, aby tento kraj reprezentoval na celostátní přehlídce dětských pěveckých sborů Světlo za Lidice. Přehlídka je každoročně vyhlašována Památníkem Lidice, Obecním úřadem Lidice a dětským pěveckým sborem Sluníčko z Kladna za podpory Ministerstva kultury a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V letošním roce převzal záštitu nad celou akcí místopředseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka.

Ars voce se ctí reprezentoval nejen svůj kraj, ale také školu a patří jim za to velké poděkování. Velké poděkování patří i Mgr. Kamilu Trávníčkovi a korepetitorce Mgr. Romaně Kertisové.

Další podrobnosti a fotogalerii naleznete zde.