publikoval Jana Chlebovská    |    04.11.2019

Den otevřených dveří - 8. 11. 2019

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří, který se koná v pátek 8. 11. 2019 od 15 hodin.

- pro obory Předškolní a mimoškolní pedagogika a Pedagogické lyceum probíhá DOD v budově školy na Jiráskova 841/1a (viz mapka níže), zájemci o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika mají možnost vyzkoušet si ověření talentu nanečisto ( z hudební, jazykové a tělesné výchovy).

- pro obor Praktická sestra probíhá DOD v budově školy na Husovo náměstí 858/1 (viz mapka níže).

V případě, že máte zájem o více oborů, budete mít možnost prohlédnout si obě budovy a získat tam i potřebné informace.

53-41-M/03 Praktická sestra  (30 přijímaných uchazečů)

-        zakončeno maturitní zkouškou

-        připravuje pro odbornou práci ve zdravotnických zařízeních

-        absolventi najdou uplatnění v praxi, nebo mohou pokračovat studiem (VŠ, VOŠ)