publikoval Jana Chlebovská    |    24.03.2020

Informace ke vzdělávání na dálku

Vážení zákonní zástupci, rodiče, milí žáci,

jak jistě víte ze všech médií, v současné době se upřesňuje jak podoba přijímacích a maturitních zkoušek, tak se hovoří i o možných termínech znovuotevření škol (odhad mluví o polovině května).

Ráda bych tímto sdělením upřesnila vzdělávání na dálku, kterým budeme pracovat možná ještě několik týdnů. Možnosti i pravidla byly projednany s pedagogickým sborem v průběhu dnešní videokonference.

Tady jsou:
 - úkoly budou zadávány prostřednictvím systému EduPage vždy v úterý do 24 hodin,
- součástí zadání bude i způsob odevzdání domácího úkolu (což je v režii každého učitele) a také
  termín pro odevzdání,
- přehled úkolů evidují vyučující v tabulce na Google Disku kvůli přehledu pro třídního učitele i
  je samotné.
- v rámci vzdělávání můžete být pozvání k výuce online (s využitím počítače, mobilního telefonu),
  očekávejte tedy zaslání odkazu s uvedením data a času
- výuka online bude také evidována, aby se zabránilo možnému překrývání termínů.

Stejně jako pro vás je i pro pedagogické pracovníky tato situace nová a budeme radi za každou zpětnou vazbu z vaší strany.

Klidné dny vám všem i vašim blízkým.

Chlebovská J., ředitelka školy