O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    09.12.2013

Mikuláš čekal za dveřmi

Jako každoročně se žákyně a žáci naší školy podíleli na přípravě a realizaci Mikulášských besídek pro děti mateřských školek a družin. Ve své režii to letos měly žákyně 2. ročníku oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

5. prosince žákyně naplnily předvánoční atmosférou i dětské oddělení v nemocnici Krnov a potěšily dětské pacienty na JIP i na všech pokojích svými písněmi a nadílkou. Drobným tvořením pak zabavily  děti i s maminkami u stolečků.

6. prosince navštívily žákyně Armádu spásy, kde zahrály pohádku ,,Živý Betlém“ a společně si zazpívaly vánoční koledy. A i tady v závěru přišel Mikuláš s nadílkou.

Téhož dne dvě skupiny žákyň potěšili i děti na ZŠ a MŠ v Úvalně, kde jako každoročně zahájily Mikulášskou besídku divadelním představením, pokračovaly drobnými hrami a soutěžemi a netrpělivě očekávaly společně s dětmi a učitelkami příchod Mikuláše.

Fotografie naleznete v galerii.Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292