O ŠKOLE

ANKETA

Byli byste rádi, aby ve škole zvonilo na přestávky?
 
90%
 
6%
 
2%

ODKAZY

Vyhledávání

Loading

PARTNEŘI


Ústav pro studium totalitních režimů
AtlasŠkolství - kam na střední školu
Pracovní veletrh Profesia Days

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    23.10.2019

Oznámení ke stravování a ubytování ve dnech 31. 10. a 1. 10. 2019

 

Ve dnech 31. 10. 2019 a 1. 11. 2019 nebude Střední škola automobilní, Krnov, p.o. z technických důvodu zajišťovat stravu a ze stejných důvodů nebude poskytovat ani ubytování pro žáky naší školy. Naše škola tak nemůže zajistit obědy pro žáky školy, celodenní stravu pro ubytované žáky a ani ubytování pro žáky z domova mládeže na ulici Opavská. Prosím, abyste si stravování zajistili individuálně a stejně tak řešili i případné ubytování. Vyučování v těchto dnech bude zachováno, stejně tak i ubytování na domově mládeže Hlubčická 2.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

                                                                                                                                 Mgr. Jana Chlebovská, ředitelka školy