O ŠKOLE

ANKETA

Byli byste rádi, aby ve škole zvonilo na přestávky?
 
90%
 
7%
 
2%

ODKAZY

Vyhledávání

Loading

PARTNEŘI


Ústav pro studium totalitních režimů
AtlasŠkolství - kam na střední školu
Pracovní veletrh Profesia Days

AKTUALITY

publikoval Jana Chlebovská    |    20.05.2020

Pozvánky k přijímacím zkouškám

V níže přiložených souborech naleznete pozvánku k přijímacím zkouškám v členění dle oboru a typu přijímací zkoušky. Písemné pozvánky byly zaslány 19. a 20. 5. 2020.

Rozdělení pozvánek:

- pozvánka pro uchazeče o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, denní forma vzdělávání, který koná jednotnou přijímací zkoušku i školní přijímací zkoušku na naší škole (Pozvánka PMP - JPZ, ŠPZ)

- pozvánka pro uchazeče o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, denní forma vzdělávání, který na naší škole nekoná jednotnou přijímací zkoušku a koná u nás školní přijímací zkoušku (Pozvánka PMP - ŠPZ)

- pozvánka pro uchazeče o obor Pedagogické lyceum a Praktická sestra, denní forma vzdělávání, který koná jednotnou přijímací zkoušku na naší škole (Pozvánka PEL-PS - JPZ)

- pozvánka pro uchazeče o obor Pedagogické lyceum a Praktická sestra, denní forma vzdělávání, který nekoná jednotnou přijímací zkoušku na naší škole (Sdělení registračního čísla - PEL-PS)

- pozvánka pro uchazeče o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, dálková forma vzdělávání, který koná školní přijímací zkoušku (Pozvánka PMP-ZS)


SOUBORY KE STAŽENÍ