publikoval Jana Chlebovská    |    03.01.2020

Přípravný kurz - ověření talentu z hudební výchovy - aktualizace

Kurz je určen uchazečům  o studium Předškolní a mimoškolní pedagogiky na SPgŠ a SZŠ Krnov, kteří mají zájem se připravit na úspěšné vykonání zkoušky Ověření talentu z hudební výchovy.
Kurz proběhne:
                              11. 1. 2020 - od 9:00 – 13:00 hodin
                              25. 1. 2020 - od 9:00 - 13:00 hodin

Maximální počet v kurzu je 10 účastníků. V případě většího počtu zájemců bude stanoven další termín.

Zájemcům budou důkladně vysvětleny  požadavky ověření talentu, prakticky si  vyzkoušejí  jednotlivé disciplíny a na závěr si mohou individuálně vyzkoušet ověření talentu z HV nanečisto.

Přineste s sebou: notový sešit, psací potřeby, poznámkový bloček, připravte si lidovou písničku, kterou byste chtěli na zkoušce zazpívat, přineste si přezůvky.

Kurzy proběhnou v budově školy na ulici Jiráskova 841/1a. Cena kurzu 100,- Kč. Prosíme zájemce o tento přípravný kurz, aby svůj zájem i s termínem potvrdili na mail chlebovska@spgs-szs.cz. V mailu na sebe uveďte i telefonický kontakt.