publikoval Jana Chlebovská    |    09.07.2017

Projekty podpořené Městem Krnov

Stejně tak jako v minulých letech i v letošním školním roce škola a Spolek při SPgŠ a SZŠ Krnov zažádaly o dotace z dotačních programů Města Krnova a i letos jsme byli úspěšní. Město Krnov podpoří všech šest projektů v jednotlivých programech a těmito částkami:

·         v rámci SK/K3 Podpora publikační činnosti pak na nahrání metodického CD Lidové písně v jazzové úpravě, které nahraje a nazpívá pěvecký sbor Ars voce ve spolupráci s Big Bandem Krnov, získala škola 31.200 Kč.

·         a v rámci SK/PK3 Podpora letních táborových aktivit pro děti a mládež získá škola 35.000 Kč na organizaci příměstského tábora. Příměstský tábor nazvaný Podivuhodná putování podpoří i firma Veolia Energie ČR, a.s. částkou 8.000 Kč.

Děkujeme za podporu Městu Krnov i sponzorům Veolia Energie ČR.