publikoval Mikuláš Peths    |    01.01.2012

Spuštěny nové stránky školy

Byla spuštěna nová internetová prezentace školy - prozatím v testovacím provozu, který bude probíhat v průběhu ledna.

Na titulní straně naleznete vždy nejnovější aktuality, odkaz na informační systém iSAS a rozcestník pro jednotlivé sekce webové prezentace:

• O škole - obsahuje obecné informace, dokumenty, kontaktní údaje apod.
  • Pro studenty - stránky s obsahem pro studenty naší školy
  • Pro uchazeče - informace pro ty, kteří se o studium na naší škole teprve ucházejí
  • Ars Voce - prezentace našeho úspěšného pěveckého sboru vedeného Mgr. Kamilem Trávníčkem

Podmenu pro sekce se nachází vždy u levého okraje. Některé ze stránek naleznete shodně v několika výše zmíněných sekcích současně, neboť se prolínají více tématy.

Zástupci na často navštěvované stránky jsou umístěny v horním horizontálním menu pod rozcestníkem.

Pro návrat na titulní stranu můžete využít kliknutí na logo školy vlevo nahoře.

Věříme, že se Vám nová prezentace bude líbit a bude pro Vás přehlednější než ta původní.

Přejeme Vám hodně štěstí a úspěchů v novém kalendářním roce.