publikoval Jana Chlebovská    |    05.11.2019

Stávka 6. 11. 2019

Vážení rodiče a žáci,

chtěli bychom vás tímto informovat, že 63 % pedagogického sboru se rozhodlo zapojit do stávky vyhlášené na středu 6. 11. 2019.
Vzhledem ke skutečnosti, že další pracovníci pedagogického sboru budou ve stejném dni na dlouhodobě plánovaných pracovních výjezdech, není škola schopna zajistit ani náhradní program a ani dohledy nad žáky.
Škola v tento den bude fungovat ve velmi omezeném režimu - program bude zachován pouze pro třídy 2.A, 2.B, 2.C, u všech ostatních tříd bude výuka zrušena.
Domov mládeže v tento den pracuje v obvyklém režimu.
Pokud si chcete odhlásit oběd, učiňte tak, jídelna bude v provozu.

Za komplikace se omlouváme.
Mgr. Jana Chlebovská

Dopis  rodičům od ČMOS PS v příloze.