publikoval Radek Vráblík    |    03.03.2012

Studenti pedagogických škol to pořádně rozparádili na After párty

Kofola music club opět ožil mladými tanečníky. Prvního března se tam uskutečnila After párty hudebního festivalu pedagogických škol.

Součástí třídenního hudebního festivalu středních pedagogických a vyšších odborných škol byla úžasná After párty v Kofola music clubu. Po celou dobu byl zaplněný taneční parket a mladí studenti na něm ukázali své taneční kreace. Bylo vidět, že nejenom ovládají zpěv, ale také tanec. Někteří v průběhu večera využili i různé hry, jako jsou šipky nebo stolní fotbálek. „Líbí se mi tu a všichni si to tu na parketě užíváme,“ pochlubila se Bára, studentka čtvrtého ročníku z Prahy.

Co na celou akci říká provozovatel Kofola music clubu a také DJ celého večera Martin Hradečný? „After párty se zdařila na výbornou. Byla zaplněná malá scéna a nechyběli spontánně se bavící studenti, kteří svůj večírek před odchodem završili sborovým zpěvem. Potěšila mne hlavně ta jejich spontánnost. Takto bezprostředně se tady odehrálo mnoho akcí a v tom je právě ta síla. Hrálo se převážně na přání a všichni se výborně bavili,“ uzavřel Martin Hradečný.

Více zde...