O ŠKOLE

ZŘIZOVATEL

logo_msk.png

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.
logo_po_msk.png

ODKAZY

Vyhledávání

PARTNEŘI

AKTUALITY

publikoval Radek Vráblík    |    24.03.2012

Studentky středních škol se utkaly ve florbalu

Každoročně se mezi sebou utkají studentky krnovských středních škol. Tentokrát se okresní kolo ve florbalu uskutečnilo ve čtvrtek 22. března 2012 dopoledne v době vyučování.

Organizátoři přivítali v tělocvičně krnovské střední pedagogické školy a střední zdravotnické školy celkem čtyři dívčí družstva, která mezi sebou bojovala o postup do krajského finále. Soutěže se zúčastnily dvě družstva Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy Krnov a jedno družstvo z Gymnázia Krnov a Střední odborné školy dopravy a cestovního ruchu Krnov.

První vítězné místo a postup do krajského finále si odnesla dívčí skupina Gymnázia Krnov, na druhém skončilo družstvo Střední odborné školy dopravy a cestovního ruchu Krnov a třetí místo pak získala skupina A ze Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy Krnov. Okresní soutěž se uskutečnila pod taktovkou Asociace školních sportovních klubů ČR. Více zde.Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o., Jiráskova 841/1a, Krnov, 794 01 |  tel. 554 637 460 | e-mail info@spgs-szs.cz | ds: 33pfxf8 | ič: 00601292