publikoval Jana Chlebovská    |    01.06.2022

Doplňovací volby do školské rady - odkaz

Člena školské rady zastupující zákonné zástupce a zletilé žáky volí v doplňovacích volbách zletilí žáci a zákonní zástupci nezletilých žáků prostřednictvím internetového hlasování ood pondělí 6. 6. 2022 od 8 hodin do úterý 7. 6. 2022 do 24 hodin. Internetové hlasování bude zpřístupněno  zde. (škola zaručuje anonymitu hlasování).

Pozn. za každého nezletilého žáka je oprávněn k volbě kterýkoliv ze zákonných zástupců, tzn. při vyšším počtu sourozenců docházejících do téže školy má jejich zákonný zástupce přiměřený počet hlasů.

Za vaši volbu děkujeme.