publikoval Mikuláš Peths    |    15.09.2024

Vyhlášení ředitelského volna na 16. a 17, září 2024 a další informace - aktualizace

Z důvodu extrémní povodně ředitelství školy vyhlašuje ředitelské volno na pondělí a úterý 16. a 17. září 2024.
(Škola nebude v provozu ani v dalších dnech, formální postup koordinujeme se zřízovatelem a MŠMT.)

Do odvolání je tedy škola pro žáky i zaměstnance uzavřena a jsou zrušeny i plánované školní akce na nejbližší dny včetně adaptačního kurzu prvních ročníků oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

O dalším postupu Vás budeme informovat.

Přejeme všem, ať jsou ve zdraví a v bezpečí.

za vedení školy
Mikuláš Peths, ředitel