publikoval Radek Vráblík    |    21.01.2012

Školní a maturitní ples si všichni pořádně užili

Každoroční školní a maturitní ples Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy v Krnově vyvrcholil slavnostním stužkováním všech maturitních ročníků a skvělou zábavou. Akce se letos uskutečnila minulý pátek od 20 hodin v nově zrekonstruovaném sále Slezského domu v Krnově. Na plese nechyběla skvělá zábava, kterou hudebně naladila známá skupina Primisimo. Zpestřením bylo slavnostní stužkování maturantů. Všichni návštěvníci plesu si akci pořádně užili.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.